សកម្មភាពក្រុមការងារផ្នែកបច្ចេកទេសដាំដុះ របស់ក្រុមហ៊ុន ហាយ ដួង កម្ពុជា បានចុះធ្វើបច្ចេកទេសលើដំណាំធុរេនជាលើកទីពីរ អោយបងកសិករម្ចាស់ចំការនៅខាងខេត្តកំពង់ចាម
សកម្មភាពក្រុមការងារផ្នែកបច្ចេកទេសដាំដុះ របស់ក្រុមហ៊ុន ហាយ ដួង កម្ពុជា បានចុះធ្វើបច្ចេកទេសលើដំណាំធុរេនជាលើកទីពីរ អោយបងកសិករម្ចាស់ចំការនៅខាងខេត្តកំពង់ចាម ដែលបានដាក់ជីពីខាងក្រុមហ៊ុន ហាយ ដួង កម្ពុជា ទៅតាមដំណាក់កាលនៃការលូតលាស់របស់ធុរេន។ _____________________________ តោះនៅចាំអីទៀតកសិករជាទីស្រលាញ់រុសរាន់ឡើងជាមួយជីដែលមានគុណភាពពីក្រុមហ៊ុន ហាយ ដួង កម្ពុជា✨🍃 💚អតិថិជនជាចម្បង រីកចម្រើនរួមគ្នា💚 ព័ត៌មានលម្អិតសូមទាក់ទងមកលេខទូរស័ព្ទក្រុមហ៊ុន: Smart 📞 086 598 789 Cellcard 📞 078 598 789 Metfone 📞068 598 789 ទំនាក់ទំនងលេខតេឡេក្រោម: 068 598 789 🌏Website: https://www.hdcinternational.com 📩Telegram channel: https://t.me/HDCQualityFertizer 📬Email: http//: haiduongcambodia@hdcinternational.com